Львівська Міська Рада
Програма підтримки родин загиблих учасників війни
Львів напрацював комплексну програму допомоги захисникам: завтра буде обговорення
Зазначимо, до початку повномасштабного вторгнення у Львові мешкало близько 7 тисяч учасників війни (АТО/ООС), зараз кількість наших воїнів в рази більша. Львівська міська рада робить усе для того, аби максимально допомагати їм. Це матеріальна підтримка, пільги, лікування, протезування і реабілітація, психологічні та юридичні консультації, адаптація до цивільного життя – через екскурсії, мистецтво та інші активності, підтримка ветеранського бізнесу та різні соціальні програми допомоги.
Львівська міська рада: Детальна Інформація за цим посиланням
В умовах війни: інформація та контакти
Що робити, якщо оголосили повітряну тривогу
Важливо розуміти, що під час війни жодних навчальних сирен бути не може. Повітряна тривога – це загроза ворожих ударів з повітря. Тому як тільки сповістили про тривогу – одразу ховайтесь у найближче укриття, бо це може врятувати ваше життя.
«В Україні – війна, і зараз немає абсолютно безпечних міст. Тому вкотре наголошуємо і просимо усіх мешканців: якщо ви чуєте сирену – одразу йдіть в укриття. Це дуже проста річ, і саме вона може врятувати ваше життя», - акцентують у міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони.
Почувши тривогу, вимкніть світло, газ та воду, візьміть документи, необхідні ліки, трохи харчів та води і перейдіть у найближче укриття. Залишайтеся там до наступного сигналу сирени, яка сповістить про відбій тривоги.
Про тривогу оперативно сповіщають:
– телеграм-канал «Оповіщення ЦЗ»
– мобільний додаток «Повітряна тривога» (застосунок можна завантажити у Google Play Market Google Play Market або AppStore
Цей застосунок не вимагає реєстрації, персональних даних та не використовує геолокацію, а також працює у «сплячому» та беззвучному режимах смартфона.
Можна також зателефонувати на безкоштовний телефон 0800600491, або ж увімкнути радіо чи телебачення, щоб прослухати термінове повідомлення (телеканали «Перший Західний», «ПравдаТУТ Львів» та НТА або радіо «Перше» в FM-діапазоні 88.2 МГц, радіо «Львівська хвиля» в FM-діапазоні 100.8 МГц, радіо «Люкс» в FM-діапазоні 104.7 МГц, радіо «Вголос» в FM-діапазоні 107.2 МГц або радіо «Незалежність» в FM-діапазоні 106.7 МГц).
ПАМ’ЯТАЙТЕ! Перша сирена сповіщає про початок «повітряної тривоги». Натомість друга сповіщає про її відбій. Сайт Львівської Міської Ради
ПАМ’ЯТАЙТЕ! Перша сирена сповіщає про початок «повітряної тривоги». Натомість друга сповіщає про її відбій. Сайт Львівської Міської Ради
Для вимушено переміщених українців
Львівська громада
Львів молодіжний
Корисне для волонтерів
Корисне для волонтерів
Львів – місто волонтерів. У тотальному опорі російській агресії у Львові об’єднались сотні тисяч волонтерів та благодійників, які щоденно допомагають Збройним Силам України, підтримують внутрішньо переміщених осіб, ветеранів, і дбають про своє місто.
Волонтери, громадські організації, благодійні фонди та небайдужі містяни разом творять середовище, що змінює країну на краще. Нас єднає спільна мета, бажання бути корисним і готовність до добровільної праці заради блага країни.
Львівська міська рада стоїть пліч-о-пліч на волонтерському фронті й радо надає підтримку волонтерам.
Львівська міська рада: Корисне для Волонтерів
Львівська міська рада: Корисне для Волонтерів
- +38 (032) 297-59-11
- 15-80 (з мобільного)